Dobre nowiny czyli tegoroczna trasa Nocnej Dychy i Piątki Kopernika

14 kwietnia 2024

Mamy dla Was miłą nowinę.

W tym roku w maju zostanie oddany do użytku wyremontowany Bulwar Filadelfijski, który biegnie przez toruńską starówkę wpisaną na listę UNESCO. Chcielibyśmy, aby Uczestnicy naszej nocnej imprezy jako pierwsi mogli nim pobiec. Widoki będą zatem atrakcyjne, z historycznym klimatem.

Start biegu odbędzie się spod Galerii Copernicus, dalej pobiegniemy Szosą Lubicką , przez Bulwar Filadelfijski wzdłuż Wisły i starego miasta, następnie zaliczymy Bydgoskie Przedmieście, w tym Park Miejski, by finiszować w świetle jupiterów i pochodni na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Józefa Bema.

Start głównego biegu (10 km) zaplanowany jest pod gwiaździstym niebem o godz. 22.00. Dla chętnych uczestników Nordic Walking dostępny jest dystans 5 km ze startem na Bulwarze Filadelfijskim wraz z Piątką Kopernika.

Drodzy biegający rodzice pamiętajcie, że w tym roku nowością będą zawody dla dzieci „Bieg z Panem Kleksem”, które odbędą się przed południem przed Galerią Copernicus.

Zapraszamy do zapisów!

Komentarze

komentarze

« Powrót

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
%d bloggers like this: