Lista startowa

15 lutego 2017


Wczytywanie danych
Zarejestrowanych: 665
Opłaconych: 483
Nieopłaconych: 182

10km

Lista osób z odnotowaną wpłatą

IDNazwisko i imięMiasto
10790Antochowski JanOstróda
11053Basiński MichałToruń
11293Biegniewska AngelikaToruń
10745Biernacki ArturWarszawa
11023Binaszewski AdamToruń
10894Biniszkiewicz MarcinTczew
11037Biriukova NataliaOżarów Mazowiecki
10907Bładzikowski RafałTczew
11090Bojan AndrzejGdynia
11097BONIECKI DAMIANTORUŃ
11201Bonkowski PawełWłocławek
11003Borkowska MariaToruń
11105Borowska RoksanaBydgoszcz
10972Braun WaldemarGolub-Dobrzyń
11009Brzeziński ŁukaszBiałogard
11162BUBAK GrzegorzTORUŃ
11191Butrym AdamToruń
10644Cejko SławomirBydgoszcz
10877CENDROWSKA WERONIKAChełmno
11123Chełminiak ŁukaszToruń
10903Chęcki PiotrBrześć Kujawski
11282Chludzińska MagdalenaSilno
11281Chludziński BartłomiejSilno
11079Chrząszcz BartoszPakość
10849Ciecieląg PiotrPiaseczno
10858Czaplicki MateuszToruń
10889Czekalska MariaPoznań
11160Czerkawski ArkadiuszŁódź
11294Czuba KrzysztofŚliwniki
10916Czyżewski DanielBarcin
10897Danelska MonikaOstróda
10822Dembińska IlonaToruń
11179Dobrovolska KaterynaToruń
10957Dobrowolska KatarzynaŁask
10966dołkowski maciejciechocin
11295Drapiewski Mirosław DrapiewskiToruń
10713Drążkowska Katarzyna AnnaToruń
11278Drobyszewska AnnaToruń
11277Drobyszewski KrzysztofToruń
10826DRYLL ANDRZEJWIĘCBORK
10744Dudkowiak MichałToruń
10801Dzięgielewski GrzegorzRumia
11016Fałdzińska RenataKutno
11156Fidler DominikaŁódź
10871Fijołek ŁukaszAleksandrów
10714Flank PawełSiechnice
10842Frankowski ŁukaszObrowo
11216Frąk EdytaToruń
11186Gabriel MarcinToruń
11159Gajda GrzegorzŁÓDŹ
11007Gatner Adam MarekSerock
11115Gatner MartynaSerock
10971Gawrylczyk MaciejWejherowo
10955Gęsicka MartaBydgoszcz
10786Gientka SylwiaPoznań
10862Gładysz KrzysztofŚwiecie
11145Golarz TomaszPadniewko
10725Golczewski TomaszPoznań
11134Gołębiewski MichałToruń
11212Góralski MichałToruń
10682Górka JolantaSucha Beskidzka
10683Górka BoguslawSucha Beskidzka
10981Górska JoannaLelis
11255Grabarska MagdalenaToruń
11154Grabinska IwonaINOWROCŁAW
11153Grabinski GrzegorzINOWROCŁAW
11052Grabowska KarolinaToruń
10926Grdeń NataliaWargowo
10869GRELEWICZ JACEKToruń
11108Gruszczyńska KasiaToruń
11080Gurzyńska JagodaToruń
11258Henclewska DagmaraPoznań
11245Hińczewski MarcinObrowo
11314Hordyniec JanToruń
10679Hrycz PawełToruń
10770Huzarski KamilToruń
10705Igłowski TomaszToruń
10827Igłowski TomaszToruń
11163INTEK RadosławToruń
10764Izdebski KrzysztofToruń
10769Jahnz MajaPoznań
11104Jakubowski ArturBarcin
10766Janik-Krause ElżbietaLuboń
10654Janiszewska AnetaToruń
10780Jankiewicz MateuszŁysomice
10774Jankowski MarekPoznań
11085Jaroszewski KarolToruń
10996Jesionowski MarcinWarszawa
11265Juda JarosławTORUŃ
11099Judycki MarcinZbójno
10719Kaczerzewski SebastianToruń
11200Kaczorowski RafałBydgoszcz
10948Kajut SylwesterWielbrandowo
11254Kalata ŁukaszCzarne Błoto
10893Karasiewicz PrzemysławPobiedziska
10928Karaszewski MichałPłock
11211Karaszewski MarekPłock
11083Karbownik DanielŚwiecie
10701Karlikowska-Antosiak MałgorzataŁęczyca
10949Kaźmierski JakubŚmigiel
11230Kącki PiotrWłocławek
10733Klarowski WojciechToruń
11243Klauze JacekŁÓDŹ
10765Kłobukowski ŁukaszToruń
10991Kłosowski RomanBiałężyce
10787KOCIŃSKI ANDRZEJBrzozówka
11168Kołodziejski RafałWarszawa
11064Komenda BartekToruń
11193Koniuszek MateuszToruń
10829Konkel MaciejGdańsk
11082Konstanty JoannaToruń
11316Konwerska NataliaToruń
10856Kopaczewska AgnieszkaKruszyn Krajeński
10857Kopaczewski MarcinKruszyn Krajeński
11320Kopaczyk MaciejAleksandrów Kujawski
11300Kopyciński WojciechGrębocin
11091Kordaszewski MiłoszInowrocław
10748Kotowska SylwiaOlsztyn
10749Kotowski MarekOlsztyn
11024Kowalski KamilPoznań
11297Kowalski MichałToruń
10684Krajewski MarcinToruń
10967Król KrzysztofToruń
11229Królak TomaszGdańsk
11213Krupa PiotrBydgoszcz
11140KUJAWA ROERBARCIN
10768Kukliński StanisławChojnice
11327Kułakowski ArturChojnice
11164Lada PrzemysławZalesie
10739LAJSTET JOANNAALEKSANDRÓW KUJAWSKI
10741LAJSTET RAJMUNDALEKSANDRÓW KUJAWSKI
10878Lange MariaToruń
10763Laskowski WojciechWrocław
10673LEBA DariuszUNISŁAW
10905Lechowska AgnieszkaŁubianka
10758Leis-Zakrzewska MonikaLubawa
10980Lejman IreneuszToruń
10784Lektarska MałgorzataOława
10886Leś KrzysztofToruń
10973Leśniewicz AgnieszkaLeszno
11171Leśniewski SławomirWłocławek
10689Lewandowski AdamRaciążek
11222Lewandowski DanielLisewo
11155Lipinska AnnaTorun
11173Listecki DawidZłotoria
11175Listwan KrzysztofGdańśk
11068Łopatecka KarolinaToruń
11051Łubkowska DorotaGrzywna
11047Łubkowski DariuszGrzywna
10674Łukiewska MartaToruń
10702Łuszczyk AndrzejToruń
10785Maciaszek KrzysztofToruń
10917Mackiewicz TomaszŁódź
11328MAĆKIEWICZ TOMASZTORUŃ
11286Magdalena Sabik-Irla MagdalenaToruń
11262Majdan AdamŁubianka
11263Majdański PiotrSzpetal Górny
10681Maksymowicz OskarToruń
10793Malczewska MirkaBydgoszcz
11109Malicka JolaInowrocław
11128Malicki PrzemekBiskupice
11183Marek AdamKonin
11146Matczak PawełToruń
11157Matusiak PiotrŁÓDŹ
10922Michalska GrażynaToruń
11065Michałowski MaciejRozgarty
10775Milak ArkadiuszWłocławek
10953Mirzejewski KrzysztofToruń
10882Misz MaciejToruń
11271Misz BorysToruń
11233Montowski JanBYDGOSZCZ
11323Montowski JakubBydgoszcz
10915Moritz RafałBarcin
11008Mujta EwelinaKutno
10797Musiał MateuszBrodnica
10867Nahirnyy VolodymyrToruń
11002Niścigorski TomaszNowe Miasto Lubawskie
10961Nowakowski AndrzejŁazieniec
11077Nowicki MarekBydgoszcz
11231Ntuli AnthonyPoznan
10728OKONSKA KATARZYNAToruń
10727Okoński Pawełtorun
10699Olszewska EwaGniewkowo
10697Olszewski RafałGniewkowo
11072Osiński PawełToruń
10720Ośwałdowski PiotrRozgarty
11112Ott ŻanetaToruń
11158Owczarek AnnaŁódź
11177Pachocki ArturWiry
11226Paluch JanToruń
10941Pancewicz KrzysztofToruń
10920Paszkowska Marcelinawarszawa
10661Pawelec KamilSOCHACZEW
10645Pawłowska AnetaToruń
10646Pawłowski RafałToruń
11221Pawłowski PrzemysławToruń
11215Pazderska MałgorzataToruń
11106Pazderska-Rosiak EmiliaInowrocław
11014Paziewski MirekToruń
10715Pelowska AnnaCharzykowy
11309Perz DariuszSzczuczyn
11060Pękala MarcinBudzów
10956Pietrasiak MagdalenaWiewiórczyn
10776Pilarski KrzysztofToruń
11038Piotrowski PrzemysławRożno-Parcele
11246Płoszajski ŁukaszŁÓDŹ
11236Poczewski JanZlotow
11202Podłyska TadeuszTrzcianka
10924Pogonowski TomaszKórnik
10954Postek GrzegorzToruń
10946Przeperski KrzysztofWielbrandowo
11010Puszkiewicz PawełBydgoszcz
11011Puszkiewicz JoannaBydgoszcz
10690Raczkowski RobertToruń
10740RAJCZYK RADEKToruń
11317RAJCZYK RADOSŁAWTORUŃ
11094Ratajczak PawelWolice
10664Rełowicz DamianToruń
10932Rosman PawełToruń
10675Roszman HenrykOrle
10900Roztorhuiev YuriiGdansk
10724Różańska MagdalenaWarszawa
10799RUPIŃSKA PAULINASiechnice
10746Ruszczyńska MonikaWarszawa
10718Rutkowska JoannaLubicz Dolny
10737Rutkowski MarekSieraków
10762Rybacki RadosławToruń
11130Rybicki ArturToruń
11062Ryś MonikaOstróda
10979Seklecka NataliaWłocławek
11076Sikorski ŁukaszDzikowo
11267Skibiński AdamLubień Kujawski
11260Skopowski KrzysztofBydgoszcz
10677Skorwider MartaToruń
11148Skowroński PawełToruń
10731Skrzynecki ŁukaszToruń
11176Słupczewski PiotrToruń
10985Smuczyński WojciechBydgoszcz
10658Sobczak GrzegorzWłocławek
10650Sobocińska AnnaToruń
10792Sobocińska AnnaToruń
10995Socha BartoszToruń
10781Sochowska KatarzynaToruń
10647Sokołowska MartaToruń
10730Solarz JędrzejToruń
10747Stachowski MichałWąbrzeźno
10693Stanek AnnaChojnice
11018STERNAL ELŻBIETAROJEWO
11122Stobnicki MateuszBłonie
10665Stocka-Podłyska ŻanetaTrzcianka
10676Strzelecki MariuszBrzozówka
10848Strzelichowska BeataWarszawa
11319Szatkowski KarolToruń
10901Szmidt-Szypura AgnieszkaBydgoszcz
10918Szymanski DariuszMalbork
11247Szymański GrzegorzPrzysiek
11269Świątkowska AgataToruń
10854Świerczyński JulianRadziejów
10870Świerżyński MichałWarszawa
11252Tobiasz MaciejKrotoszyn
11110Tomaszewski MiłoszToruń
11111Tomaszewski WojciechToruń
11116Tomaszewski MaciejToruń
11185Torba AdrianToruń
10819Trzcinski ArturTokarki Drugie
11127Turek NataliaRozgarty
11017TWAROWSKI KAROLTORUŃ
10935Tyblewska SandraElbląg
11287Tylke JerzyOZORKÓW
10970Vynnyk AntoninaŁódź
10975Wachowiak KingaLeszno
11217Walczak HubertPłock
10649Walkowiak PaulinaToruń
10657Walkowiak KrzysztofToruń
10706Waniek MariuszToruń
10859Watorowski IreneuszBydgoszcz
10671Wawrzynowicz SylwesterToruń
11089Welchowski RafałInowrocław
10708Wieczyński PatrykToruń
10709Wieczyński HenrykŁysomice
10710Wieczyński FilipŁysomice
11284Wilmański DariuszWłocławek
11028Wiśniewska BrygidaToruń
10672WIŚNIEWSKI ALEKSANDERTORUŃ
11289Wiśniewski KonradALEKSANDRÓW KUJAWSKI
11290WIŚNIEWSKI ROBERTALEKSANDRÓW KUJAWSKI
11270Witaszek WojciechŁódź
11117Witek MagdalenaNowe Dąbie
11132Wiwatowski BartoszToruń
10890Woźniak MaciejKrotoszyn
10732Zając MarcinDąbrowa Górnicza
10883ZAJĄC LESZEKToruń
10904Zając MartaLulkowo
10651Zaleśkiewicz KamilToruń
10777Zaleśkiewicz MartaToruń
10933Zdybowicz CezaryBełchatów
10840Zielinski MarekTorun
11256Zieliński PawełToruń
11331Ziemkiewicz MarcinCzernikowo
11276Ziółkowska KatarzynaChełmża
10698Zwierski JacekLubicz Górny
11232Zych DanielMala nieszawka
11087Zygadlo TomaszToruń
10680Żeliszczak ArturToruń
10692Żurawski ArturPłock

10km

Lista osób bez wpłaty

IDNazwisko i imięMiastoOpcje
11182Balcerak MagdalenaToruń Przelew
10643Biegniewska AngelikaToruń Przelew
11292Biegniewska AngelikaToruń Przelew
10884Biniszkiewicz MarcinTczew Przelew
11029Bischof MarcinToruń Przelew
11025Bordiuh KhrystynaToruń Przelew
11020Borovkov SergiiWarzsawa Przelew
11021Borovkov SergiiWarzsawa Przelew
10989Borowska BerenikaPabianice Przelew
11086Cebulski RomanBierzgłowo Przelew
11190Chościński PiotrToruń Przelew
10828Czaplicki MateuszToruń Przelew
10831Czarnecka KarolinaToruń Przelew
11315Czerwionka JakubGdańsk Przelew
10997Daniszewski WojciechDługie Przelew
10821Dembińska IlonaToruń Przelew
10839Dembińska AnnaŚwiecie Przelew
10864Desecki KarolTorun Przelew
11141Desecki KarolTorun Przelew
11195DĘBSKI Krzysztof87-148 Przelew
10669Drążkowska KatarzynaToruń Przelew
11248Dziundzia ArtemToruń Przelew
10832Falkowski MariuszWąbrzeźno Przelew
11041Fuminkowski ArkadiuszAleksandrów Kujawski Przelew
11307Gąsiorowski SławomirTłuchowo Przelew
10875Gesing JoannaChełmno Przelew
10860Glinkowski MateuszOstrowo Przelew
11005Górniak MarekInowrocław Przelew
11174Jung PaulinaTORUŃ Bydgoskie Przedmieście Przelew
11184Kaczmarek DamianŁódź Przelew
10993Kaczyński RafałToruń Przelew
11283Karaś AgnieszkaPOLAND (POL) Przelew
10813Klessa MonikaTrzcianka Przelew
10968Kłosowski RomanBiałężyce Przelew
11012Kłosowski DawidWłocławek Przelew
11192Koniuszek MateuszToruń Przelew
11218KOPEĆ WALDEMARŁOWICZ Przelew
11219KOPEĆ WALDEMARŁOWICZ Przelew
10809Koprowski FilipToruń Przelew
11078Kordas MajaKowalewo pomorskie Przelew
10978Kosiarski TomaszBydgoszcz Przelew
10896Kowalczyk MagdaŁódź Przelew
11288Kowalski MichałToruń Przelew
11308Kowalski PawełToruń Przelew
11268Krawczuk AndrzejGdańsk Przelew
10717Kruszyńska MagdalenaToruń Przelew
10818Kudła AgnieszkaToruń Przelew
10934Kulczyk SylwiaWałdowo Szlacheckie Przelew
10976Lachowicz PiotrToruń Przelew
11113Laszczka RenataWarszawa Przelew
10757Leis-Zakrzewska MonikaLubawa Przelew
10974Leśniewicz AgnieszkaLeszno Przelew
11026Lipińska AnnaToruń Przelew
11285Lorenc Robert87-700 Rozno Parcele Przelew
10754Łukaszewicz OliwierToruń Przelew
11259Madarasz MałgorzataToruń Przelew
11000Maliszewska AleksandraToruń Przelew
10960Masys AgnieszkaMalbork Przelew
10881Materna MiłoszGrabowiec Przelew
10666Michalski GrzegorzToruń Przelew
10723Mierzwicka AnnaToruń Przelew
11161Milarska PatrycjaKotomierz Przelew
10738Miłkowski Mariuszgdynia Przelew
11149Mularz JACEKZLAWIEŚ WIELKA Przelew
10751Musiał MateuszBrodnica Przelew
11312Noskov HlibToruń Przelew
10734Nowak MariolaBydgoszcz Przelew
10670Nowakowski MarcinPłock Przelew
11234Panek MichałTorun Przelew
10735Pasierbska EwaGdańsk Przelew
10820PAWEL SzeecTorin Przelew
11329Pedrycz HubertToruń Przelew
10782Piątkiewicz PrzemysławBydgoszcz Przelew
11098Piernikowski MateuszKowalewo pomorskie Przelew
11030Pirogowski RobertToruń Przelew
11107Piwek AdrianInowrocław Przelew
10891Piwoński ZbigniewWłocławek Przelew
10861Płuciennik MilenaToruń Przelew
11135Podsiedlik ZbigniewŻołędowo Przelew
10691Podufalski JacekTORUŃ Przelew
11070Rohde PiotrWielgie Przelew
10760Rutkowski KrzysztofGłogowo Przelew
10660Rygielski ArkadiuszRybno Przelew
10805Seeger JessicaRadziejów Przelew
11189Skowron PiotrChełmża Przelew
10852Spychalski TadeuszTORUŃ Przelew
10807Stachowski MarcinŚwiecie Przelew
10899Stawecki ArkadiuszRożno-parcele Przelew
11035Stępień MaciejAleksandrów Kujawski Przelew
10846Strychalska Rysz DanutaWagrowiec Przelew
11006Szalk TomaszReda Przelew
10800Szczęśniak AndrzejŁubianka Przelew
10806Szczęśniak AndrzejŁubianka Przelew
10844Szejner JarosławGrudziądz Przelew
11169Śliwiński MariuszLubicz Przelew
10729test testPoznan Przelew
10752Test TestTest Przelew
11142Testowski TestLodz Przelew
10761Tomaszewski MiloszToruń Przelew
11088Welchowski RafałInowrocław Przelew
11100Wernerowski MichałKrobia Przelew
11209Wesołowski PiotrInowrocław Przelew
11210Wesołowski PiotrInowrocław Przelew
11325Winiecka DorotaRojewo Przelew
10711Wiśniewski DanielToruń Przelew
10908Wiśniewski FilipToruń Przelew
11180Witkowska PaulinaSzamotuły Przelew
11031Woźny AgnieszkaOsiek nad Wisłą Przelew
11137Zieliński KrzysztofToruń Przelew
11330Ziemkiewicz MarcinCzernikowo Przelew
11272Ziółkowska KatarzynaChełmża Przelew
11273Ziółkowska KatarzynaChełmża Przelew
11274Ziółkowska KatarzynaChełmża Przelew
11275Ziółkowska KatarzynaChełmża Przelew
10736Zych - Rybacka IwonaDobrzyń nad Wisłą Przelew
10678Żołnowska MonikaToruń Przelew

5km

Lista osób z odnotowaną wpłatą

IDNazwisko i imięMiasto
10895Adamiak PawełWarszawa
10750Agaciak ElżbietaRzęczkowo
10959Amroziewicz BeataToruń
11250Aptowicz DamianBydgoszcz
10772Bajmler AnnaToruń
10817Barański KrzysztofToruń
11167Barczak JarosławWłocławek
11069Bargłowski KamilBiałystok
11253Bączkiewicz ZbigniewToruń
10868Behring AnnaToruń
11266Bieńkowska AnnaOsiek
11187Boniewicz AleksandraToruń
11188Boniewicz MaciejToruń
11206Borowska DorotaDobrzejewice
11033Borzęcka-Dudek AnnaMieczewo
11129Broda OliwiaToruń
11095Brzykcy ArturŁekno
10921Chełchowski MichałWarszawa
10923Chyłka MikołajInowrocław
10841Ciaciuch AgnieszkaKcynia
10851Ciecieląg AdamPiaseczno
11042Cywinska AndżelaToruń
10695Czarnecka IwonaChełmno
10696Czarnecki MarekChełmno
11125Dejewski ArkadiuszToruń
10707Dejnecka EwaToruń
10703Deka DominikToruń
11196Deka DanutaToruń
10988Dzięcioł PawełTorun
10940Dzięgielewska GrażynaToruń
11059Fabisiak BeataToruń
11203Fabisiak IwonaDobre
11074Falborski MikołajPoznań
11326Falgowski ŁukaszToruń
11081Flis GrzegorzToruń
11036Frąckowski PatrykTuchola
10773Gajtkowski MariuszŁubianka
11102Garstecka ZuzannaLulkowo
11302Gortych HubertJabłonowo Pomorskie
11114Górecka AgnieszkaLipno
11291Gramza Rafaltorun
11322Guspiel MateuszTorun
10716hadowska annajacewo
10837Hałas EwaKcynia
10951Iskra JacekBydgoszcz
10812Jarczewska RenataGoleniów
11280Jelińska NataliaZłotniki kujawskie
10742Jęczmionka AndrzejWolsztyn
11151Jędrzejewska SylwiaToruń
11214Jóźwik JacekBydgoszcz
11198Kaczmarek OliwiaGłogowo
10947Kajut LucynaWielbrandowo
11208Kałużyńska AleksandraWarszawa
11019Kałużyński GrzegorzWarszawa
11165Kawczyński PawełWłocławek
10843Kemnitz AgnieszkaKcynia
10945Kłos AnnaSkórcz
10992Kłosowska IlonaBiałężyce
11279Kocińska JoannaBrzozówka
10938Konieczna AgnieszkaPoznań
10939Konieczny SławomirPoznań
10830Konkel KarolinaGdańsk
11120Konopacki MateuszChełmno
10798Kostecka JustynaŁubianka
10833Kowalik MichałŚwiecie
11046Kowalska - Rosman MariaToruń
10906Kowalski PawełToruń
10965Kozielska SaraToruń
10880Kozłowska ZuzannaToruń
10943Króliczewski KamilToruń
10977Kruk NataliaToruń
11296Kruszyńska MagdalenaToruń
10964Kryński KonradToruń
10796Kubański MateuszŁysomice
11170Kudła JacekTorun
10659Kufel MariaBydgoszcz
11298Kułakowska BeataToruń
11299Kułakowski RobertToruń
11318Kuryś AgnieszkaRzęczkowo
11073Lewandowski AmadeuszPoznan
11058Lorek MarcinToruń
10987Łukaszewska PaulinaToruń
11194Magrian LeszekLubicz
11119Małolepsza AnetaToruń
10642Mamczura GustawToruń
11306Mazela AleskandraToruń
10990Mazur ŁukaszBydgoszcz
11048Menzel HannaToruń
11241MŁYNARCZYK EWANAKŁO NAD NOTECIĄ
10925Mucha-Godlewska MałgorzataRokietnica
11066Murawska MałgorzataToruń
10802Muszyńska AgataBukowiec
10804Muszyńska IzabelaBukowiec
11220Myrgorodskyi MaksymToruń
11144Myszor-Ciecieląg MonikaPiaseczno
11039Nowaczyk DorotaToruń
11261Nowicka AldonaToruń
10994Ochocka-Grzelak EmiliaPigża
10866Osiecki MaciejToruń
11071Osińska BeataToruń
10667OSTROWSKA MONIKABRODNICA
11147Pasińska AngelikaChojnice
10694Pawełek MariolaWłocławek
10834Piasecka JoannaToruń
10887Piszczygłowa BernadetaGorzów Wielkopolski
10892Płażalska BeataSkoki
11227Podkański ArkadiuszŁubianka
11199Politowska BarbaraToruń
11333Prolisko AnnaToruń
10888Prüfer PawełKosieczyn
10668Rebain MarekToruń
10816Rełowicz-Barańska MartaToruń
11172Rochowski PiotrStalowa Wola
11103Romanowska AleksandraZłotoria
11242RÓŻYCKI DARIUSZOSIELSKO
11235Rudnicki ŁukaszInowrocław
11301Rudnik MartaJabłonowo Pomorskie
10942Rutkowska KarolinaToruń
11032Rutynowski SzymonToruń
10999Rybarczyk RobertWarszawa
10795Rzeczycka KatarzynaPrzysiek
10794Rzeczycki BartoszPrzysiek
10755Skibińska PaulinaBydgoszcz
11228Skrzeczewski BartoszBydgoszcz
11240Sobczyk DorotaŁanięta
11063Sochaczewski RadosławToruń
11136Stępień MaciejAleksandrów Kujawski
10927Stępniewski MichałAleksandrów kujawski
11034Sudoł PawełBarcin
11251Szczęsny PiotrToruń
11057Szeptun MarcelinaKrobia
11181SZORTYKA RAFAŁSiniarzewo
10810Szparło ŁukaszToruń
11049Sztorc AleksandraToruń
11050Sztorc MariuszToruń
11043Szymańska OliwiaChełmża
10685Terebus PaulinaToruń
10686Terebus MichałToruń
11249Tobolski MarekGrudziądz
11332Tomicka MagdalenaToruń
11264Tuszyńska MarcelaToruń
10825Tymińska EwaGdańsk
10824Tymiński KrzysztofGdańsk
10885URLICKI LechNowa Sól
11238Walczak AleksandraKutno
10700Waśkiewicz NataliaToruń
11044Wełnowska AnetaLubicz
11040Wełnowski JakubGronowo
10767Werner KrzysztofToruń
11204Węgrzynowska BarbaraToruń
11045Więczkowski KrzysztofToruń
10688Wiśniewska KrystynaToruń
10704Wiśniewska NataliaToruń
11224Wiśniewska AleksandraToruń
11092Wiśniewski KarolToruń
10936Witkowski ŁukaszGórsk
11075Witkowski MarcinToruń
10789Woźniak AlinaBydgoszcz
11143Woźnica AnnaToruń
11239Wójkowska-Helman AleksandraKutno
10958Zamojska PolaBydgoszcz
11150Zaręba SzymonWarszawa
11223Zawadzka JoannaToruń
10656Zielińska AgnieszkaToruń
10944Zieliński DamianToruń
11152Zujewski KarolToruń
11178Żelazny MarcinBydgoszcz
10853Żyto DawidKrólikowo
10863Żyto RobertKcynia

5km

Lista osób bez wpłaty

IDNazwisko i imięMiastoOpcje
10823Andryskowski MarekLębork Przelew
11166Barczak JarosławWłocławek Przelew
11311Beauvale MonikaRozgarty Przelew
10663Chrostowska LidiaToruń Przelew
10910Dejewski ArkadiuszToruń Przelew
10911Dejewski ArkadiuszToruń Przelew
11121Dejewski ArkadiuszToruń Przelew
11093Golus WiktorToruń Przelew
11321Guspiel MateuszTorun Przelew
10876Hhhh UhhhRumia Przelew
10986Jagielska AgataToruń Przelew
10969Jaworska Kaczmarek SylwiaToruń Przelew
10898JAWORSKI JanuszZŁAWIEŚ WIELKA Przelew
10722Jezierska KarinaWarszawa Przelew
10982Jóźwik JacekBydgoszcz Przelew
10950Kaczmarek Angelikagołancz Przelew
10847Kemnitz AgnieszkaKcynia Przelew
11205Kielar EwelinaDobrzejewice Przelew
10743Kiełkowska JoannaToruń Przelew
10952Kieszkowska KatarzynaŁódź Przelew
10835Komorowska HannaKcynia Przelew
10937Konieczny SławomirPoznań Przelew
10652Kozłowski KrzysztofToruń Przelew
10662Kruk NataliaToruń Przelew
10962Kubera MonikaChełmża Przelew
10963Kubera MonikaChełmża Przelew
10872Kujawa GrażynaWaganiec Przelew
11055Kujawa PawełInowrocław Przelew
11303Lulinska DorotaSoest Przelew
10912Malinowska KatarzynaGniewkowo Przelew
10759Mamczura KarolWrocław Przelew
10814Milarska PatrycjaKotomierz Przelew
10803Muszyńska AgataBukowiec Przelew
10845Nikandrow PiotrPierściec Przelew
10865Nowacki RomanJutrosin Przelew
10913Pacholik KatarzynaLubanie Przelew
10929Pajak RobertHalinow Przelew
11022Pasierb WaldemarTomaszów Mazowiecki Przelew
11310Pawlowski marcinInowrocław Przelew
11133Rostkowski BartoszWarszawa Przelew
10998Rybarczyk RobertWarszawa Przelew
11096Sadowska JustynaSulejówek Przelew
11067SKIBA SEBASTIANTORUŃ Przelew
11225Szymanowski MarcinRumia Przelew
11304Szymanowski MarcinRumia Przelew
11305Szymanowski MarcinRumia Przelew
11237Walczak AleksandraKutno Przelew
10653Walentyn KatarzynaToruń Przelew
11054Waśkowski DariuszMiędzyrzecz Przelew
11197Wojciechowski WaldemarToruń Przelew
10855Wojewódzki MarcinWarszawa Przelew
11126Wyborski KrzysztofWłocławek Przelew
11101Zaremba KamilToruń Przelew
10655Zielińska AgnieszkaToruń Przelew
10836Zwolak DanutaKcynia Przelew
10838Żyto DawidKrólikowo Przelew

5km Nordic Walking

Lista osób z odnotowaną wpłatą

IDNazwisko i imięMiasto
10984Bratko AnnaGDAŃSK
11257Henclewska EwaInowrocław
10983Kozioł MagdalenaBydgoszcz
11313Krzyżanowski MariuszToruń
11324Pietrzak MonikaTORUŃ
10779Seweryn MagdalenaCzernikowo
10902SZYPURA JAROSŁAWBydgoszcz
10771Ziółkowska BeataToruń
10778Zmudzińska DorotaCzernikowo

5km Nordic Walking

Lista osób bez wpłaty

IDNazwisko i imięMiastoOpcje
10931Dębska IwonaBydgoszcz Przelew
11084J MarcinTeściowa Przelew
11244Kaliska LidiaInowrocław Przelew
11207Kowalik NataszaToruń Przelew
11056Litkowski MichałToruń Przelew
10909Lkewkanbh SamdraToruń Przelew
11001Mrozik-Gliszczyńska AnnaToruń Przelew
10919Tybuszewski JanuszToruń Przelew
10930Tybuszewski JanuszToruń Przelew
10791Zwolenkiewicz JoannaGąsawa Przelew

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.