Nocna Dycha dla Medyka! STARTUJEMY

16 lipca 2021

Nocna Dycha dla Medyka! Siostrzyczki, Doktorzy, Sanitariusze, Ratownicy i wszyscy Pacjenci na START! Bieg w tym roku dedykowany jest Służbom Medycznym, które dzielnie walczyły i walczą z Covid-19. 

By  nadać naszej imprezie biegowej szczególnego charakteru proponujemy, by pobiec w białych strojach, natomiast by  rozweselić się po trudnym okresie pandemii zachęcamy do przebrania się i pobiegnięcia w białych pielęgniarskich fartuszkach, lekarskich kitlach bądź do odegrania roli potencjalnego pacjenta ;-). Najsympatyczniejsze stroje nagrodzimy!
 
Dzisiaj uruchamiamy zapisy. W związku z pandemią, zgodnie z przepisami ilość osób startujących jest ograniczona.

Zapraszamy do udziału w nowej formule Mistrzostw Miasta Torunia organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Run Toruń. W Mistrzostwach Miasta Torunia  prowadzona będzie klasyfikacja kobiet   i mężczyzn (I-III), a  udział w niej mogą wziąć tylko te osoby, które pobiegną w dwóch biegach :

Run Toruń – edycja 22 sierpnia 2021 r.

Nocna Dycha Kopernika – edycja 18 września 2021 r. 

Organizatorzy będą brali pod uwagę sumę najkrótszych  czasów z tych dwóch imprez biegowych. Uroczysta dekoracja najszybszych Torunian odbędzie się  w dniu 18 września.

Ponadto wprowadzamy nową klasyfikację w podziękowaniu dla Służb Medycznych! Mistrzostwa Służb Medycznych Nocnej Dychy dla Medyka  na dystansach  5 km i 10 km. 
 
Zapraszamy na START ! 

 

Komentarze

komentarze

« Powrót

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
%d bloggers like this: