Grupy 10KM i zgłoszone drużyny

9 września 2020

Poniżej prezentujemy listę zgłoszonych drużyn oraz przydział do grup na dystansie 10KM.
Lista została przygotowana na dzień 8 września 2020r.
Jeśli ktoś z Państwa nie znajduje się na liście oznacza to iż jest w II grupie.

Zgłoszone drużyny:

Pszczółkowski Team
Robert Piniewski 9674
Radek Bystrzycki 9659
Damian Rudowski 9691
Miłosława Wasiak 9785
Adam Doliwa 9658
Justyna Jachacy-Majewska 9669

parkrun Toruń
Daniel Dereziński 9538
Sylwia Rok-Szpala 9813
Dominik Jabłoński 9916
Krzysztof Lipiński 9917
Radosław Łuczak 9381

Pawko Runner Team
Paweł Krochmal 9824
Łukasz Zych 9796
Jakub Centka 9892
Marta Szenk 9433

Born To Run – Chojnicki Team
Damian Chojnicki 9431
Karolina Sankiewicz 9668
Łukasz Gapiński 9678
Mikołaj Zięba 9335
Sylwester Hendrzak 9404
Tomasz Włoch 9418

KS Start Pułaski Warka
Robert Jastrzębski 9613
Agnieszka Rudnicka 9566
Krzysztof Ulijasz 9698
Łukasz Werbanowski 9614

Podział na grupy dla dystansu 10KM:

Imię Nazwisko Miasto Klub Grupa
Marius Waliczek Bad Rappenau Karczma Warminska I 10KM
Torsten Schimmer Bad Rappenau Karczma Warminska I 10KM
Karolina Czarnecka Toruń Karolix Solo I 10KM
Paweł Nahajowski Toruń Acroteam I 10KM
katarzyna drążkowska Toruń   I 10KM
Kinga Kabacinska Bydgoszcz   I 10KM
Marcin Masłysz Toruń wkurw_team I 10KM
Mikołaj Zięba Toruń Born To Run – Chojnicki Team I 10KM
Michał Migdał Tłuchowo   I 10KM
Krzysztof Walkowiak Toruń   I 10KM
Olga Kostulska Toruń WKURW_TEAM I 10KM
Kamil Kubicki Wrocław   I 10KM
Ewelina Kubicka Wroclaw   I 10KM
IWONA SMOLIŃSKA WĄBRZEŹNO MIASTOAKTYWNI I 10KM
Dariusz Wilmański Włocławek   I 10KM
Marcin Nowakowski Sierpc   I 10KM
Beata Man Solec Kujawski   I 10KM
Rafał Bryk Bydgoszcz   I 10KM
Łukasz Prusik Toruń CSAiU Toruń I 10KM
Janusz Tybuszewski Brzozówka TS OPATRUNKI TORUŃ I 10KM
Adrian Kijewski Rypin   I 10KM
Grzegorz Główczewski Toruń   I 10KM
Dominika Fojutowska Toruń   I 10KM
Arkadiusz Hewüsz Brenno   I 10KM
Maciej Tybuszewski TORUŃ START BRZOZÓWKA I 10KM
KAROL TWAROWSKI Toruń PARKRUNTORUŃ I 10KM
MARIUSZ WANIEK Toruń   I 10KM
Radosław Łuczak Toruń parkrun toruń I 10KM
Sylwia Wojewoda Siwicka Toruń   I 10KM
Karolina Rumińska Toruń   I 10KM
Paulina Walczak Toruń   I 10KM
Jakub Glama Bydgoszcz Brak I 10KM
Mariola Czainska Toruń   I 10KM
Paweł Hrycz Toruń Kibice Pomorka Team I 10KM
Krzysztof Durka Torun   I 10KM
Grzegorz Sobczak Włocławek   I 10KM
Michał Wieliński Obory Marmel Toruń I 10KM
Dariusz Samerek Toruń Marmel Toruń I 10KM
Elżbieta Stawarska Toruń Marmel Toruń I 10KM
Robert Raczkowski Toruń Marmel Toruń I 10KM
Damian Boniecki Toruń HRMAX TEAM I 10KM
Sylwester Hendrzak Łubianka Born To Run – Chojnicki Team I 10KM
Maciej Siwicki Toruń   I 10KM
Patrycja Ziętek Torun   I 10KM
JERZY CZERNIA STRASZYN CZERNIA TEAM I 10KM
MICHALINA CZERNIA STRASZYN CZERNIA TEAM I 10KM
Augustyn Kłonicki Chmielnik   I 10KM
Rafał Chojnacki Stary Toruń   I 10KM
Tomasz Włoch Drzycim Born to run – Chojnicki Team I 10KM
Marta Zając Lulkowo   I 10KM
Michał Kacprzak Gdańsk   I 10KM
Mateusz musiał Brodnica   I 10KM
Robert Trzeciak Toruń   I 10KM
Jan Antochowski Ostróda Ostróda Runners I 10KM
Damian Chojnicki Głogowo / Toruń Born To Run – Chojnicki Team I 10KM
Marta Szenk Bydgoszcz Marta Szenk I 10KM
Maciej Rubinkowski Łódź Razem Trenujemy Sport I 10KM
Piotr Richert Przodkowo Przodkowski TEAM I 10KM
Agnieszka Jarnut Pogórze   I 10KM
Piotr Kozłowski Golub-Dobrzyń PMB Logistyka I 10KM
Krzysztof Skieresz Toruń KJF Running I 10KM
Bartosz Socha Toruń   I 10KM
Ola Thiede Świecie Born To Run Chojnicki Team I 10KM
Malgorzata Jasionowska Gdańsk   I 10KM
Magdalena Zglińska Toruń Wkurw_Team I 10KM
Mikołaj Tomaszewski Toruń Wkurw Team I 10KM
Grzegorz Świstak Szczecin   I 10KM
Magdalena Sękowska Resko   I 10KM
Julita Kwiatkowska Stargard   I 10KM
Mariusz Deberny Resko   I 10KM
Iwona Bukowska Toruń   I 10KM
Agnieszka Zielińska Bydgoszcz Running Stars I 10KM
Radosław Krymski Toruń Wioślarze – AZS Toruń I 10KM
Wojciech Kowalski Kleczew Mogilno Team I 10KM
Grzegorz Osiński Toruń   I 10KM
Mateusz NOWICKI Kobylnica Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej I 10KM
Krystian KOS Kobylnica CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH I 10KM
Ania Kalinowska Bydgoszcz   I 10KM
Hanna Kuś Bydgoszcz   I 10KM
Robert Brzykcy Żnin PRT I 10KM
Tomasz Gładyszewski Łubianka   I 10KM
Katarzyna Gładyszewska Łubianka   I 10KM
Bożena kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku I 10KM
Tomasz Niścigorski Nowe Miasto Lubawskie   I 10KM
Roman Cebulski Bierzgłowo OSP BIERZGŁOWO I 10KM
Dawid Molak Rokietnica Rokietnica Biega I 10KM
Stanisław Trawiński Toruń   I 10KM
Zbysław Trawiński Toruń   I 10KM
Ewa Sierzputowska Warszawa Sie_Biega I 10KM
Magdalena Wiśniewska Wolsztyn   I 10KM
Maciej Zych Gniezno Okey Team I 10KM
Agnieszka Dankowska Toruń   I 10KM
Tomasz Barwiński Bydgoszcz   I 10KM
Joanna Król Łęczyca   I 10KM
Izabela Trzcinska Torun   I 10KM
Daniel Dereziński Toruń daNN I 10KM
Wiktor Jodko Wolsztyn   I 10KM
Norbert Bartkowiak Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska I 10KM
Mateusz Czaplicki Toruń   I 10KM
Karolina Banaszak Poznań   I 10KM
Tomasz Kopyłowski Raciążek   I 10KM
Emila Weiland Unisław   I 10KM
Maciej Dołkowski Ciechocin   I 10KM
Ryszard Kadow Bydgoszcz   I 10KM
Krzysztof Bielawski Toruń Packman Team I 10KM
Katarzyna Bednarz Kołobrzeg   I 10KM
Andrzej Łuszczyk Toruń   I 10KM
Tadeusz Bytyn Łubianka   I 10KM
Przemek Szymański Koniczynka Bimberian Warriors I 10KM
Karolina Czarnecka Toruń Karolix Solo I 10KM
Adam Binaszewski Toruń   I 10KM
Agnieszka Rudnicka Warka KS Start Pułaski Warka I 10KM
Wojciech Sykut Toruń CSAiU I 10KM
Tomasz Boczek Płock   I 10KM
Mateusz Szychta Stężyca   I 10KM
Maciej Horodecki Torun   I 10KM
Anna Arseniuk Górsk T.S. Opatrunki Toruń I 10KM
Edyta Frąk Toruń parkrun Toruń I 10KM
Aleksander Szymański Luboń Oleksy Biega I 10KM
Dawid OBRZEŻGIEWICZ Włocławek KB UE Poznań I 10KM
Adam Majdan Łubianka   I 10KM
Piotr Migdalski Ciechocinek   I 10KM
Damian Szymański PLEWISKA Dynamo Śmiga I 10KM
Anita Szymańska Poznań Anita Biega bo Lubi I 10KM
Bolesław Kaczyński Pigża   I 10KM
Jarosław Mazerski Toruń   I 10KM
Dariusz Świder Kwidzyn Klub Żółtego Podkoszulka Janek I 10KM
Magdalena Konicka Skąpe   I 10KM
Sandra Lis Chełmża   I 10KM
Paweł Migdalski Aleksandrów Kujawski   I 10KM
Katarzyna Puślecka Piaski   I 10KM
Marcin Hińczewski Osiek Nad Wisłą STALE BIEGAM NOVA TRADING I 10KM
Paweł Osiński Toruń   I 10KM
Marek Jankowski Poznań 1982 I 10KM
Ireneusz Maćkiewicz Toruń Stale biegam, Nova Trading I 10KM
Piotr Dorau Toruń CSAiU I 10KM
Robert Jastrzębski Warka KS START PUŁASKI I 10KM
Łukasz Werbanowski Warka KS Start Pułaski I 10KM
Grzegorz Szymański Zelów STALE BIEGAM NOVA TRADING I 10KM
Przemysław Kliks Poznań michalbartoszak.pl I 10KM
Maciej Korytowski Lipno Rowerowe Lipno I 10KM
Szymon Grudziński Inowrocław ModraSova I 10KM
Joanna Sztygiel Wejherowo Porta Active Team I 10KM
Maciej Sztygiel Wejherowo Porta Active Team I 10KM
Bartłomiej Górski TORUŃ   I 10KM
HANNA ZALEWSKA TORUŃ   I 10KM
Dorota Patalon-Kłodawska Bratian   I 10KM
Marek Kłodawski Bratian   I 10KM
Dariusz Leba Unisław   I 10KM
Dariusz Zając Lulkowo   I 10KM
Paweł Laskowski Lubawa   I 10KM
Joanna Laskowska Lubawa   I 10KM
Grzegorz Flis Toruń Maraton Toruń I 10KM
Bogumił KRUPIŃSKi Olsztyn   I 10KM
Dariusz Racławski Toruń   I 10KM
Szymon Sobczak Toruń   I 10KM
Michał Zaporowski Toruń   I 10KM
Dawid Jóźwiak Poznań   I 10KM
Agnieszka Baranowska Gdańsk   I 10KM
Adam Baranowski Gdańsk   I 10KM
Radek Dombrowski Gdańsk   I 10KM
Bogusia Dombrowska Gdańsk   I 10KM
Adam Doliwa Olsztyn Pszczółkowski Team I 10KM
Radosław Bystrzycki Dobre Miasto Pszczółkowski Team I 10KM
Krzysztof Mroczek Dąbie MKS Dąbie I 10KM
Tomasz Ostajewski Lwówek NOVUM PLUS I 10KM
Marta Nibus Pruszcz Gdański   I 10KM
Jacek Nibus Straszyn   I 10KM
Jakub Klemczak Gniezno Okey Team I 10KM
Karolina Sankiewicz Wąbrzeźno Born To Run – Chojnicki Team I 10KM
Justyna Jachacy-Majewska Olsztyn Pszczółkowski Team I 10KM
Bartłomiej Nibus Pruszcz Gdański   I 10KM
Dawid Tumiński Juszkowo   I 10KM
Robert Piniewski Olsztyn Pszczółkowski Team I 10KM
Tomasz Pawłowski Zielonka   I 10KM
Andrzej Piotrowski Piła PPHU ServiCo Microsystems Andrzej Piotrowski I 10KM
Łukasz Gapiński Wąbrzeźno Born To Run – Chojnicki Team I 10KM
Magdalena Bogaciuk Ciechocinek   I 10KM
Paweł Kubalski Mława TriSebuś I 10KM
Małgorzata Piekacz Mława Konrad Nosarzewski – Badania Dieta Trening I 10KM
Dorota Kubalska Mława Kowale Team I 10KM
Waldemar Janiszewski Lwówek KM Lwówek I 10KM
Lucjan Bosek Strzyżów   I 10KM
Damian Rudowski Dobre Miasto Pszczółkowski Team I 10KM
Aleksandra Filipek Toruń TS OPATRUNKI TORUŃ I 10KM
Mateusz Binkowski Toruń OMG I 10KM
Marcin Kwiatowski Mława Konrad Nosarzewski “Badania,dieta,trening” I 10KM
Aneta Ulijasz Stromiec KS START PUŁASKI WARKA I 10KM
Krzysztof Ulijasz Boska wola KS START PUŁASKI I 10KM
Paulina Żuchowska Krotoszyny AZS UMK TORUŃ I 10KM
Wojciech Szymański Najmowo wkurw_team I 10KM
Kamil Skorupa Nowa Sucha UKS FILIPIDES TERESIN I 10KM
Marcin Urbanczykl Toruń Biegoholicy I 10KM
Dorota Chrostek Poznań Za linią mety I 10KM
Adam Chrostek Poznań   I 10KM
Witold Szczeblewski Łochowo mototurystyka.com I 10KM
Małgorzata Majdan Łubianka   I 10KM
Roman Nowacki Jutrosin Jutrosinski Klub Biegaczy I 10KM
Jakub Nowak Toruń   I 10KM
Marta Kunz Toruń ULO UMK I 10KM
Robert Lorenc Rożno – Parcele   I 10KM
Maria Lange Toruń   I 10KM
Sylwester Dacyk Dąbrowa Górnicza SAINT-GOBAIN SQUAD I 10KM
sławomir pierzchała golub-dobrzyń   I 10KM
Sebastian Petrykowski Łęczyca Cauchy Team I 10KM
Piotr Piskorski Golub-Dobrzyń ENDO GOLUB-DOBRZYŃ I 10KM
Iwona Piskorska Golub-Dobrzyń ENDO GOLUB-DOBRZYŃ I 10KM
Paweł Bonkowski Włocławek   I 10KM
Barbara Ciżmowska Kępice MTS Hamer Miastko I 10KM
Michał Butowski Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START I 10KM
Sylwester Wawrzynowicz Toruń   I 10KM
Łukasz Fabiański Międzychód RehaBalance Team I 10KM
Maciej Żółkiewicz Toruń   I 10KM
Łukasz Sobolewski Toruń MUST-LEGAL I 10KM
Sebastian Kaczerzewski Toruń   I 10KM
Dominik Kuźmicz Toruń   I 10KM
Radosław Szyszka Bydgoszcz   I 10KM
Jolanta Waśkiewicz Toruń   I 10KM
Jakub Zadylak Golub-Dobrzyń   I 10KM
Maciej Ciesielski Gdynia #1512WingedHearts I 10KM
Mariola Nowakowska Torun   I 10KM
Piotr Mariański Rościszewo Sparta Sierpc I 10KM
Joanna Prochera Toruń   I 10KM
Maciej Tomaszewski Toruń   I 10KM
Marek Jaworski Toruń niezrzeszony I 10KM
Michał Szum Gdańsk Just Join IT I 10KM
MIŁOSŁAWA WASIAK Olsztyn Pszczółkowski Team I 10KM
Jarosław Szymański Torun   I 10KM
Łukasz KALATA Czarne Błoto   I 10KM
Grzegorz Alfut Sierpc   I 10KM
Tomasz Maćkiewicz Toruń   I 10KM
Tomasz Sulkowski Sierpc   I 10KM
Łukasz Zych Warszawa Pawko Runner Team I 10KM
Tomasz Szypielewicz Toruń   I 10KM
Kamil Huzarski TORUŃ   I 10KM
ANDRZEJ DRYLL Więcbork   I 10KM
Paweł Kowalski Warszawa   I 10KM
Izabela Ksieniewicz – Kowalska Warszawa   I 10KM
Dominik Barski Iłowo   I 10KM
Krzysztof Pilarski Toruń kujawsko-pomorskie.pl I 10KM
Sylwia ROK-SZPALA Lubicz Górny Parkrun Toruń I 10KM
Daniela WIŚNIEWSKA Lubicz Górny   I 10KM
Waldemar Tomkowiak Jerzykowo Wataha Łączy nas Bieganie I 10KM
Zdzisław Motyka Sierpc TKKF Kubuś I 10KM
Paweł Krochmal Warszawa Trener – Pawko Runner Team I 10KM
Jakub Centka Gniezno Pawko Runner Team I 10KM
Andrzej Dobosz Głogowo   I 10KM
Dominik Jabłoński Toruń   I 10KM
Krzysztof Lipiński Toruń   I 10KM
Joanna Żuchowska Toruń 8 K-PBOT II 10KM
Olgierd Blaumann Rytel   II 10KM
Adrian Torba Toruń   II 10KM
Dariusz Kondraciuk TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY II 10KM
Tomasz Urlich Toruń TKT II 10KM
Marek Mróz WARSZAWA   II 10KM
Zdzisław Cieślik Gołańcz Team Run Gołańcz II 10KM
Bartosz Kiedrowski Brda   II 10KM
Marcin Kiedrowski Brda   II 10KM
Andrzej Ożóg Golub-Dobrzyń Toruński Klub Triathlonowy II 10KM
jan montowski Bydgoszcz Opławiec II 10KM
jacek czachowski Bydgoszcz Opławiec II 10KM
Jakub Montowski Bydgoszcz Opławiec II 10KM
Aleksander Wiśniewski Torun TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY II 10KM
Arkadiusz Zakurzewski bydgoszcz   II 10KM
Mariusz Dybowski Lubicz   II 10KM
Przemyslaw DUDEK Włocławek Parkrun Wloclawek II 10KM
Andrzej Jaranowski Brodnica GKS Fabianki II 10KM
JACEK STADNIK Zielona Góra Sklep dla biegaczy Run Planet II 10KM
Piotr Treska Tychy Runhogs Tychy / Biegnepo230.pl /Adam Czerwiński Te II 10KM
Arkadiusz Kalinowski Toruń   II 10KM
Sławomir Leśniewski Włocławek parkrun Słodowo, Włocławek II 10KM
Damian Kaczmarek Toruń   II 10KM
Agata Malchrowicz Toruń   II 10KM
Magdalena Bogaciuk Ciechocinek AnwilTeam II 10KM
Sylwester Rasmus Chełmża   II 10KM
Basia Okorska Radom PKO BP SA II 10KM
Elżbieta Zawadzka Toruń   II 10KM
Kajetan Zawadzki Toruń   II 10KM
Marta Michniewicz Toruń modry.pl II 10KM
Piotr Michniewicz Toruń modry.pl II 10KM
Szymon Sójka Toruń   II 10KM
Weronika Hedzielska Golęczewo   II 10KM
Piotr Zrazek Łowicz   II 10KM
Weronika Matysiak Gdańsk   II 10KM
Dominik Haniecki Gdańsk   II 10KM
Radosław Chyb Gdynia run-passion.pl team II 10KM
Magdalena Klimkiewicz Włocławek Wkb Maratończyk Włocławek II 10KM
Magdalena Kruszyńska Toruń   II 10KM
Zuzanna Roguszka Złotoria   II 10KM
Juliusz Pastucha Błenna Molte Volte II 10KM
Dariusz Janiszewski Toruń   II 10KM
Mariusz Gajewski Pułtusk   II 10KM
Rafał Olszewski Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO II 10KM
Ewa Olszewska Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO II 10KM
SYLWERIUSZ JANISZEWSKI łódź   II 10KM
Mariola Witkowska Górsk II 10KM
Dawid Żołądek Chełmno   II 10KM
Łukasz Walkowiak Wieluń Wieluń Biega II 10KM
Mariusz Berendt Toruń Toruński Klub Triathlonowy II 10KM
Patryk Sowiński Tczew 22 Baza Lotnicza w MALBORKU, Kozłowski Team II 10KM
Łukasz Sikorski Dzikowo   II 10KM
Artur Spychalski Nowe Skalmierzyce brak II 10KM
Krzysztof Pustułka Stajenczynki KW Toruń II 10KM
Anna Grzywińska Toruń   II 10KM
Łukasz Kończak Turek   II 10KM
Tomasz Garstecki Toruń   II 10KM
Tomasz Kosecki Bydgoszcz   II 10KM
Rafał Stuła Nowa Sól   II 10KM
Tomasz Zakurzewski Brzoza Brzoza Biega II 10KM
Marta Rus Sławków   II 10KM
Mariusz Cymerman Skępe   II 10KM
Radek Rajczyk Toruń JULKA II 10KM
MARCIN PIWOWARCZYK Toruń 8 KPBOT II 10KM
Marek Garsztka Dobrcz Run Team Garsztka II 10KM
Sylwia Kowalczyk Como   II 10KM
Mariusz Bala Elbląg   II 10KM
Joanna Czarnecka Elbląg   II 10KM
Karol Rychter Niemcz THE RYCHTERS II 10KM

Komentarze

komentarze

« Powrót

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
Copyright nocnadycha.com
%d bloggers like this: