Poniżej prezentujemy listę zgłoszonych drużyn oraz przydział do grup na dystansie 10KM.
Lista została przygotowana na dzień 8 września 2020r.
Jeśli ktoś z Państwa nie znajduje się na liście oznacza to iż jest w II grupie.
Zgłoszone drużyny:
Pszczółkowski Team
Robert Piniewski 9674
Radek Bystrzycki 9659
Damian Rudowski 9691
Miłosława Wasiak 9785
Adam Doliwa 9658
Justyna Jachacy-Majewska 9669
parkrun Toruń
Daniel Dereziński 9538
Sylwia Rok-Szpala 9813
Dominik Jabłoński 9916
Krzysztof Lipiński 9917
Radosław Łuczak 9381
Pawko Runner Team
Paweł Krochmal 9824
Łukasz Zych 9796
Jakub Centka 9892
Marta Szenk 9433
Born To Run – Chojnicki Team
Damian Chojnicki 9431
Karolina Sankiewicz 9668
Łukasz Gapiński 9678
Mikołaj Zięba 9335
Sylwester Hendrzak 9404
Tomasz Włoch 9418
KS Start Pułaski Warka
Robert Jastrzębski 9613
Agnieszka Rudnicka 9566
Krzysztof Ulijasz 9698
Łukasz Werbanowski 9614
Podział na grupy dla dystansu 10KM:
Imię | Nazwisko | Miasto | Klub | Grupa |
---|---|---|---|---|
Marius | Waliczek | Bad Rappenau | Karczma Warminska | I 10KM |
Torsten | Schimmer | Bad Rappenau | Karczma Warminska | I 10KM |
Karolina | Czarnecka | Toruń | Karolix Solo | I 10KM |
Paweł | Nahajowski | Toruń | Acroteam | I 10KM |
katarzyna | drążkowska | Toruń | I 10KM | |
Kinga | Kabacinska | Bydgoszcz | I 10KM | |
Marcin | Masłysz | Toruń | wkurw_team | I 10KM |
Mikołaj | Zięba | Toruń | Born To Run – Chojnicki Team | I 10KM |
Michał | Migdał | Tłuchowo | I 10KM | |
Krzysztof | Walkowiak | Toruń | I 10KM | |
Olga | Kostulska | Toruń | WKURW_TEAM | I 10KM |
Kamil | Kubicki | Wrocław | I 10KM | |
Ewelina | Kubicka | Wroclaw | I 10KM | |
IWONA | SMOLIŃSKA | WĄBRZEŹNO | MIASTOAKTYWNI | I 10KM |
Dariusz | Wilmański | Włocławek | I 10KM | |
Marcin | Nowakowski | Sierpc | I 10KM | |
Beata | Man | Solec Kujawski | I 10KM | |
Rafał | Bryk | Bydgoszcz | I 10KM | |
Łukasz | Prusik | Toruń | CSAiU Toruń | I 10KM |
Janusz | Tybuszewski | Brzozówka | TS OPATRUNKI TORUŃ | I 10KM |
Adrian | Kijewski | Rypin | I 10KM | |
Grzegorz | Główczewski | Toruń | I 10KM | |
Dominika | Fojutowska | Toruń | I 10KM | |
Arkadiusz | Hewüsz | Brenno | I 10KM | |
Maciej | Tybuszewski | TORUŃ | START BRZOZÓWKA | I 10KM |
KAROL | TWAROWSKI | Toruń | PARKRUNTORUŃ | I 10KM |
MARIUSZ | WANIEK | Toruń | I 10KM | |
Radosław | Łuczak | Toruń | parkrun toruń | I 10KM |
Sylwia | Wojewoda Siwicka | Toruń | I 10KM | |
Karolina | Rumińska | Toruń | I 10KM | |
Paulina | Walczak | Toruń | I 10KM | |
Jakub | Glama | Bydgoszcz | Brak | I 10KM |
Mariola | Czainska | Toruń | I 10KM | |
Paweł | Hrycz | Toruń | Kibice Pomorka Team | I 10KM |
Krzysztof | Durka | Torun | I 10KM | |
Grzegorz | Sobczak | Włocławek | I 10KM | |
Michał | Wieliński | Obory | Marmel Toruń | I 10KM |
Dariusz | Samerek | Toruń | Marmel Toruń | I 10KM |
Elżbieta | Stawarska | Toruń | Marmel Toruń | I 10KM |
Robert | Raczkowski | Toruń | Marmel Toruń | I 10KM |
Damian | Boniecki | Toruń | HRMAX TEAM | I 10KM |
Sylwester | Hendrzak | Łubianka | Born To Run – Chojnicki Team | I 10KM |
Maciej | Siwicki | Toruń | I 10KM | |
Patrycja | Ziętek | Torun | I 10KM | |
JERZY | CZERNIA | STRASZYN | CZERNIA TEAM | I 10KM |
MICHALINA | CZERNIA | STRASZYN | CZERNIA TEAM | I 10KM |
Augustyn | Kłonicki | Chmielnik | I 10KM | |
Rafał | Chojnacki | Stary Toruń | I 10KM | |
Tomasz | Włoch | Drzycim | Born to run – Chojnicki Team | I 10KM |
Marta | Zając | Lulkowo | I 10KM | |
Michał | Kacprzak | Gdańsk | I 10KM | |
Mateusz | musiał | Brodnica | I 10KM | |
Robert | Trzeciak | Toruń | I 10KM | |
Jan | Antochowski | Ostróda | Ostróda Runners | I 10KM |
Damian | Chojnicki | Głogowo / Toruń | Born To Run – Chojnicki Team | I 10KM |
Marta | Szenk | Bydgoszcz | Marta Szenk | I 10KM |
Maciej | Rubinkowski | Łódź | Razem Trenujemy Sport | I 10KM |
Piotr | Richert | Przodkowo | Przodkowski TEAM | I 10KM |
Agnieszka | Jarnut | Pogórze | I 10KM | |
Piotr | Kozłowski | Golub-Dobrzyń | PMB Logistyka | I 10KM |
Krzysztof | Skieresz | Toruń | KJF Running | I 10KM |
Bartosz | Socha | Toruń | I 10KM | |
Ola | Thiede | Świecie | Born To Run Chojnicki Team | I 10KM |
Malgorzata | Jasionowska | Gdańsk | I 10KM | |
Magdalena | Zglińska | Toruń | Wkurw_Team | I 10KM |
Mikołaj | Tomaszewski | Toruń | Wkurw Team | I 10KM |
Grzegorz | Świstak | Szczecin | I 10KM | |
Magdalena | Sękowska | Resko | I 10KM | |
Julita | Kwiatkowska | Stargard | I 10KM | |
Mariusz | Deberny | Resko | I 10KM | |
Iwona | Bukowska | Toruń | I 10KM | |
Agnieszka | Zielińska | Bydgoszcz | Running Stars | I 10KM |
Radosław | Krymski | Toruń | Wioślarze – AZS Toruń | I 10KM |
Wojciech | Kowalski | Kleczew | Mogilno Team | I 10KM |
Grzegorz | Osiński | Toruń | I 10KM | |
Mateusz | NOWICKI | Kobylnica | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej | I 10KM |
Krystian | KOS | Kobylnica | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | I 10KM |
Ania | Kalinowska | Bydgoszcz | I 10KM | |
Hanna | Kuś | Bydgoszcz | I 10KM | |
Robert | Brzykcy | Żnin | PRT | I 10KM |
Tomasz | Gładyszewski | Łubianka | I 10KM | |
Katarzyna | Gładyszewska | Łubianka | I 10KM | |
Bożena | kowalska-Pasieka | Kwidzyn | Drużyna Szpiku | I 10KM |
Tomasz | Niścigorski | Nowe Miasto Lubawskie | I 10KM | |
Roman | Cebulski | Bierzgłowo | OSP BIERZGŁOWO | I 10KM |
Dawid | Molak | Rokietnica | Rokietnica Biega | I 10KM |
Stanisław | Trawiński | Toruń | I 10KM | |
Zbysław | Trawiński | Toruń | I 10KM | |
Ewa | Sierzputowska | Warszawa | Sie_Biega | I 10KM |
Magdalena | Wiśniewska | Wolsztyn | I 10KM | |
Maciej | Zych | Gniezno | Okey Team | I 10KM |
Agnieszka | Dankowska | Toruń | I 10KM | |
Tomasz | Barwiński | Bydgoszcz | I 10KM | |
Joanna | Król | Łęczyca | I 10KM | |
Izabela | Trzcinska | Torun | I 10KM | |
Daniel | Dereziński | Toruń | daNN | I 10KM |
Wiktor | Jodko | Wolsztyn | I 10KM | |
Norbert | Bartkowiak | Środa Wielkopolska | Środa Wielkopolska | I 10KM |
Mateusz | Czaplicki | Toruń | I 10KM | |
Karolina | Banaszak | Poznań | I 10KM | |
Tomasz | Kopyłowski | Raciążek | I 10KM | |
Emila | Weiland | Unisław | I 10KM | |
Maciej | Dołkowski | Ciechocin | I 10KM | |
Ryszard | Kadow | Bydgoszcz | I 10KM | |
Krzysztof | Bielawski | Toruń | Packman Team | I 10KM |
Katarzyna | Bednarz | Kołobrzeg | I 10KM | |
Andrzej | Łuszczyk | Toruń | I 10KM | |
Tadeusz | Bytyn | Łubianka | I 10KM | |
Przemek | Szymański | Koniczynka | Bimberian Warriors | I 10KM |
Karolina | Czarnecka | Toruń | Karolix Solo | I 10KM |
Adam | Binaszewski | Toruń | I 10KM | |
Agnieszka | Rudnicka | Warka | KS Start Pułaski Warka | I 10KM |
Wojciech | Sykut | Toruń | CSAiU | I 10KM |
Tomasz | Boczek | Płock | I 10KM | |
Mateusz | Szychta | Stężyca | I 10KM | |
Maciej | Horodecki | Torun | I 10KM | |
Anna | Arseniuk | Górsk | T.S. Opatrunki Toruń | I 10KM |
Edyta | Frąk | Toruń | parkrun Toruń | I 10KM |
Aleksander | Szymański | Luboń | Oleksy Biega | I 10KM |
Dawid | OBRZEŻGIEWICZ | Włocławek | KB UE Poznań | I 10KM |
Adam | Majdan | Łubianka | I 10KM | |
Piotr | Migdalski | Ciechocinek | I 10KM | |
Damian | Szymański | PLEWISKA | Dynamo Śmiga | I 10KM |
Anita | Szymańska | Poznań | Anita Biega bo Lubi | I 10KM |
Bolesław | Kaczyński | Pigża | I 10KM | |
Jarosław | Mazerski | Toruń | I 10KM | |
Dariusz | Świder | Kwidzyn | Klub Żółtego Podkoszulka Janek | I 10KM |
Magdalena | Konicka | Skąpe | I 10KM | |
Sandra | Lis | Chełmża | I 10KM | |
Paweł | Migdalski | Aleksandrów Kujawski | I 10KM | |
Katarzyna | Puślecka | Piaski | I 10KM | |
Marcin | Hińczewski | Osiek Nad Wisłą | STALE BIEGAM NOVA TRADING | I 10KM |
Paweł | Osiński | Toruń | I 10KM | |
Marek | Jankowski | Poznań | 1982 | I 10KM |
Ireneusz | Maćkiewicz | Toruń | Stale biegam, Nova Trading | I 10KM |
Piotr | Dorau | Toruń | CSAiU | I 10KM |
Robert | Jastrzębski | Warka | KS START PUŁASKI | I 10KM |
Łukasz | Werbanowski | Warka | KS Start Pułaski | I 10KM |
Grzegorz | Szymański | Zelów | STALE BIEGAM NOVA TRADING | I 10KM |
Przemysław | Kliks | Poznań | michalbartoszak.pl | I 10KM |
Maciej | Korytowski | Lipno | Rowerowe Lipno | I 10KM |
Szymon | Grudziński | Inowrocław | ModraSova | I 10KM |
Joanna | Sztygiel | Wejherowo | Porta Active Team | I 10KM |
Maciej | Sztygiel | Wejherowo | Porta Active Team | I 10KM |
Bartłomiej | Górski | TORUŃ | I 10KM | |
HANNA | ZALEWSKA | TORUŃ | I 10KM | |
Dorota | Patalon-Kłodawska | Bratian | I 10KM | |
Marek | Kłodawski | Bratian | I 10KM | |
Dariusz | Leba | Unisław | I 10KM | |
Dariusz | Zając | Lulkowo | I 10KM | |
Paweł | Laskowski | Lubawa | I 10KM | |
Joanna | Laskowska | Lubawa | I 10KM | |
Grzegorz | Flis | Toruń | Maraton Toruń | I 10KM |
Bogumił | KRUPIŃSKi | Olsztyn | I 10KM | |
Dariusz | Racławski | Toruń | I 10KM | |
Szymon | Sobczak | Toruń | I 10KM | |
Michał | Zaporowski | Toruń | I 10KM | |
Dawid | Jóźwiak | Poznań | I 10KM | |
Agnieszka | Baranowska | Gdańsk | I 10KM | |
Adam | Baranowski | Gdańsk | I 10KM | |
Radek | Dombrowski | Gdańsk | I 10KM | |
Bogusia | Dombrowska | Gdańsk | I 10KM | |
Adam | Doliwa | Olsztyn | Pszczółkowski Team | I 10KM |
Radosław | Bystrzycki | Dobre Miasto | Pszczółkowski Team | I 10KM |
Krzysztof | Mroczek | Dąbie | MKS Dąbie | I 10KM |
Tomasz | Ostajewski | Lwówek | NOVUM PLUS | I 10KM |
Marta | Nibus | Pruszcz Gdański | I 10KM | |
Jacek | Nibus | Straszyn | I 10KM | |
Jakub | Klemczak | Gniezno | Okey Team | I 10KM |
Karolina | Sankiewicz | Wąbrzeźno | Born To Run – Chojnicki Team | I 10KM |
Justyna | Jachacy-Majewska | Olsztyn | Pszczółkowski Team | I 10KM |
Bartłomiej | Nibus | Pruszcz Gdański | I 10KM | |
Dawid | Tumiński | Juszkowo | I 10KM | |
Robert | Piniewski | Olsztyn | Pszczółkowski Team | I 10KM |
Tomasz | Pawłowski | Zielonka | I 10KM | |
Andrzej | Piotrowski | Piła | PPHU ServiCo Microsystems Andrzej Piotrowski | I 10KM |
Łukasz | Gapiński | Wąbrzeźno | Born To Run – Chojnicki Team | I 10KM |
Magdalena | Bogaciuk | Ciechocinek | I 10KM | |
Paweł | Kubalski | Mława | TriSebuś | I 10KM |
Małgorzata | Piekacz | Mława | Konrad Nosarzewski – Badania Dieta Trening | I 10KM |
Dorota | Kubalska | Mława | Kowale Team | I 10KM |
Waldemar | Janiszewski | Lwówek | KM Lwówek | I 10KM |
Lucjan | Bosek | Strzyżów | I 10KM | |
Damian | Rudowski | Dobre Miasto | Pszczółkowski Team | I 10KM |
Aleksandra | Filipek | Toruń | TS OPATRUNKI TORUŃ | I 10KM |
Mateusz | Binkowski | Toruń | OMG | I 10KM |
Marcin | Kwiatowski | Mława | Konrad Nosarzewski “Badania,dieta,trening” | I 10KM |
Aneta | Ulijasz | Stromiec | KS START PUŁASKI WARKA | I 10KM |
Krzysztof | Ulijasz | Boska wola | KS START PUŁASKI | I 10KM |
Paulina | Żuchowska | Krotoszyny | AZS UMK TORUŃ | I 10KM |
Wojciech | Szymański | Najmowo | wkurw_team | I 10KM |
Kamil | Skorupa | Nowa Sucha | UKS FILIPIDES TERESIN | I 10KM |
Marcin | Urbanczykl | Toruń | Biegoholicy | I 10KM |
Dorota | Chrostek | Poznań | Za linią mety | I 10KM |
Adam | Chrostek | Poznań | I 10KM | |
Witold | Szczeblewski | Łochowo | mototurystyka.com | I 10KM |
Małgorzata | Majdan | Łubianka | I 10KM | |
Roman | Nowacki | Jutrosin | Jutrosinski Klub Biegaczy | I 10KM |
Jakub | Nowak | Toruń | I 10KM | |
Marta | Kunz | Toruń | ULO UMK | I 10KM |
Robert | Lorenc | Rożno – Parcele | I 10KM | |
Maria | Lange | Toruń | I 10KM | |
Sylwester | Dacyk | Dąbrowa Górnicza | SAINT-GOBAIN SQUAD | I 10KM |
sławomir | pierzchała | golub-dobrzyń | I 10KM | |
Sebastian | Petrykowski | Łęczyca | Cauchy Team | I 10KM |
Piotr | Piskorski | Golub-Dobrzyń | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | I 10KM |
Iwona | Piskorska | Golub-Dobrzyń | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | I 10KM |
Paweł | Bonkowski | Włocławek | I 10KM | |
Barbara | Ciżmowska | Kępice | MTS Hamer Miastko | I 10KM |
Michał | Butowski | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ NA START | I 10KM |
Sylwester | Wawrzynowicz | Toruń | I 10KM | |
Łukasz | Fabiański | Międzychód | RehaBalance Team | I 10KM |
Maciej | Żółkiewicz | Toruń | I 10KM | |
Łukasz | Sobolewski | Toruń | MUST-LEGAL | I 10KM |
Sebastian | Kaczerzewski | Toruń | I 10KM | |
Dominik | Kuźmicz | Toruń | I 10KM | |
Radosław | Szyszka | Bydgoszcz | I 10KM | |
Jolanta | Waśkiewicz | Toruń | I 10KM | |
Jakub | Zadylak | Golub-Dobrzyń | I 10KM | |
Maciej | Ciesielski | Gdynia | #1512WingedHearts | I 10KM |
Mariola | Nowakowska | Torun | I 10KM | |
Piotr | Mariański | Rościszewo | Sparta Sierpc | I 10KM |
Joanna | Prochera | Toruń | I 10KM | |
Maciej | Tomaszewski | Toruń | I 10KM | |
Marek | Jaworski | Toruń | niezrzeszony | I 10KM |
Michał | Szum | Gdańsk | Just Join IT | I 10KM |
MIŁOSŁAWA | WASIAK | Olsztyn | Pszczółkowski Team | I 10KM |
Jarosław | Szymański | Torun | I 10KM | |
Łukasz | KALATA | Czarne Błoto | I 10KM | |
Grzegorz | Alfut | Sierpc | I 10KM | |
Tomasz | Maćkiewicz | Toruń | I 10KM | |
Tomasz | Sulkowski | Sierpc | I 10KM | |
Łukasz | Zych | Warszawa | Pawko Runner Team | I 10KM |
Tomasz | Szypielewicz | Toruń | I 10KM | |
Kamil | Huzarski | TORUŃ | I 10KM | |
ANDRZEJ | DRYLL | Więcbork | I 10KM | |
Paweł | Kowalski | Warszawa | I 10KM | |
Izabela | Ksieniewicz – Kowalska | Warszawa | I 10KM | |
Dominik | Barski | Iłowo | I 10KM | |
Krzysztof | Pilarski | Toruń | kujawsko-pomorskie.pl | I 10KM |
Sylwia | ROK-SZPALA | Lubicz Górny | Parkrun Toruń | I 10KM |
Daniela | WIŚNIEWSKA | Lubicz Górny | I 10KM | |
Waldemar | Tomkowiak | Jerzykowo | Wataha Łączy nas Bieganie | I 10KM |
Zdzisław | Motyka | Sierpc | TKKF Kubuś | I 10KM |
Paweł | Krochmal | Warszawa | Trener – Pawko Runner Team | I 10KM |
Jakub | Centka | Gniezno | Pawko Runner Team | I 10KM |
Andrzej | Dobosz | Głogowo | I 10KM | |
Dominik | Jabłoński | Toruń | I 10KM | |
Krzysztof | Lipiński | Toruń | I 10KM | |
Joanna | Żuchowska | Toruń | 8 K-PBOT | II 10KM |
Olgierd | Blaumann | Rytel | II 10KM | |
Adrian | Torba | Toruń | II 10KM | |
Dariusz | Kondraciuk | TORUŃ | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | II 10KM |
Tomasz | Urlich | Toruń | TKT | II 10KM |
Marek | Mróz | WARSZAWA | II 10KM | |
Zdzisław | Cieślik | Gołańcz | Team Run Gołańcz | II 10KM |
Bartosz | Kiedrowski | Brda | II 10KM | |
Marcin | Kiedrowski | Brda | II 10KM | |
Andrzej | Ożóg | Golub-Dobrzyń | Toruński Klub Triathlonowy | II 10KM |
jan | montowski | Bydgoszcz | Opławiec | II 10KM |
jacek | czachowski | Bydgoszcz | Opławiec | II 10KM |
Jakub | Montowski | Bydgoszcz | Opławiec | II 10KM |
Aleksander | Wiśniewski | Torun | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | II 10KM |
Arkadiusz | Zakurzewski | bydgoszcz | II 10KM | |
Mariusz | Dybowski | Lubicz | II 10KM | |
Przemyslaw | DUDEK | Włocławek | Parkrun Wloclawek | II 10KM |
Andrzej | Jaranowski | Brodnica | GKS Fabianki | II 10KM |
JACEK | STADNIK | Zielona Góra | Sklep dla biegaczy Run Planet | II 10KM |
Piotr | Treska | Tychy | Runhogs Tychy / Biegnepo230.pl /Adam Czerwiński Te | II 10KM |
Arkadiusz | Kalinowski | Toruń | II 10KM | |
Sławomir | Leśniewski | Włocławek | parkrun Słodowo, Włocławek | II 10KM |
Damian | Kaczmarek | Toruń | II 10KM | |
Agata | Malchrowicz | Toruń | II 10KM | |
Magdalena | Bogaciuk | Ciechocinek | AnwilTeam | II 10KM |
Sylwester | Rasmus | Chełmża | II 10KM | |
Basia | Okorska | Radom | PKO BP SA | II 10KM |
Elżbieta | Zawadzka | Toruń | II 10KM | |
Kajetan | Zawadzki | Toruń | II 10KM | |
Marta | Michniewicz | Toruń | modry.pl | II 10KM |
Piotr | Michniewicz | Toruń | modry.pl | II 10KM |
Szymon | Sójka | Toruń | II 10KM | |
Weronika | Hedzielska | Golęczewo | II 10KM | |
Piotr | Zrazek | Łowicz | II 10KM | |
Weronika | Matysiak | Gdańsk | II 10KM | |
Dominik | Haniecki | Gdańsk | II 10KM | |
Radosław | Chyb | Gdynia | run-passion.pl team | II 10KM |
Magdalena | Klimkiewicz | Włocławek | Wkb Maratończyk Włocławek | II 10KM |
Magdalena | Kruszyńska | Toruń | II 10KM | |
Zuzanna | Roguszka | Złotoria | II 10KM | |
Juliusz | Pastucha | Błenna | Molte Volte | II 10KM |
Dariusz | Janiszewski | Toruń | II 10KM | |
Mariusz | Gajewski | Pułtusk | II 10KM | |
Rafał | Olszewski | Gniewkowo | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | II 10KM |
Ewa | Olszewska | Gniewkowo | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | II 10KM |
SYLWERIUSZ | JANISZEWSKI | łódź | II 10KM | |
Mariola | Witkowska | Górsk | – | II 10KM |
Dawid | Żołądek | Chełmno | II 10KM | |
Łukasz | Walkowiak | Wieluń | Wieluń Biega | II 10KM |
Mariusz | Berendt | Toruń | Toruński Klub Triathlonowy | II 10KM |
Patryk | Sowiński | Tczew | 22 Baza Lotnicza w MALBORKU, Kozłowski Team | II 10KM |
Łukasz | Sikorski | Dzikowo | II 10KM | |
Artur | Spychalski | Nowe Skalmierzyce | brak | II 10KM |
Krzysztof | Pustułka | Stajenczynki | KW Toruń | II 10KM |
Anna | Grzywińska | Toruń | II 10KM | |
Łukasz | Kończak | Turek | II 10KM | |
Tomasz | Garstecki | Toruń | II 10KM | |
Tomasz | Kosecki | Bydgoszcz | II 10KM | |
Rafał | Stuła | Nowa Sól | II 10KM | |
Tomasz | Zakurzewski | Brzoza | Brzoza Biega | II 10KM |
Marta | Rus | Sławków | II 10KM | |
Mariusz | Cymerman | Skępe | II 10KM | |
Radek | Rajczyk | Toruń | JULKA | II 10KM |
MARCIN | PIWOWARCZYK | Toruń | 8 KPBOT | II 10KM |
Marek | Garsztka | Dobrcz | Run Team Garsztka | II 10KM |
Sylwia | Kowalczyk | Como | II 10KM | |
Mariusz | Bala | Elbląg | II 10KM | |
Joanna | Czarnecka | Elbląg | II 10KM | |
Karol | Rychter | Niemcz | THE RYCHTERS | II 10KM |