Uruchamiamy zapisy na Ekologiczną Nocną Dychę Kopernika 2020!

12 marca 2020

Nocne bieganie 2020 r. czas rozpocząć! Tak więc startujemy z zapisami na Ekologiczną Nocną Dychę Kopernika 2020 r!

W tej edycji postanowiliśmy zrobić EKO nocny bieg. Na czym będzie polegało Nasze EKO?

Po pierwsze pakiety w miarę możliwości będą z materiałów ekologicznych/biodegradowalnych lub podlegających recyklingowi tj. bawełna, papier.
Na trasie biegu, napoje będziemy serwowali wyłącznie w papierowych kubeczkach, a woda będzie pochodziła z pojemników zbiorczych, aby ograniczyć użycie plastiku do minimum. Można zabrać też ze sobą własny silikonowy, składany kubek. Wszelkiego rodzaju materiały jednorazowe będą papierowe lub drewniane.

Trasa, zarówno na 10 jak i 5 KM będzie posiadała atest PZLA. Będzie szybka, płaska i przyjemna do biegania, a nawet życiówki, której każdemu życzymy !

Po drugie w każdym pakiecie znajdziecie drzewko w ekologicznej torfowej doniczce. Wraz z pakietem startowym do każdej rośliny otrzymacie certyfikat posadzenia Waszego biegowego drzewka. Damy też instrukcję, gdzie to drzewko posadzić (miejsce najprawdopodobniej w pobliżu biura zawodów). Jedno drzewo (dorosłe) produkuje ok 100 kg tlenu rocznie, człowiek zużywa go około 180 kg.

W tym roku otwieramy się na jeszcze szersze grono osób chcących propagować zdrowy styl życia i tak uruchamiamy 5 KM Nordic Walking, aby każdy mógł tego dnia wystartować z nami!

W tym roku rezygnujemy z koszulek w pakietach. Dlaczego ? Produkcja jednej koszulki oraz wykonanie nadruku to około 150 litrów wody!

Kolejną nowością jest zmiana formy zapisów. W tej kwestii wprowadziliśmy dwa unowocześnienia. Pierwsze z nich to forma płatności, w tym roku będą one realizowane poprzez płatności online co z pewnością uprości i ułatwi Wam rejestrację. Drugą nowością w tej kwestii jest cennik pakietów startowych. W tym roku będzie on uzależniony od ilości zapisanych osób nie od terminu zapisu. Krótko mówiąc kto pierwszy ten lepszy!!!

Ceny pakietów w tym roku zaczynają się od 25 zł dla dystansu 5 km i 35 zł dla dystansu 10km. Szczegółowy cennik zamieszczamy poniżej:

liczba opłaconych osób * : 5 km / 5 km NW 10 km
1- 50  25 zł  35 zł
51-70 39 zł 49 zł
71- 200 49 zł  59 zł
201- 400 59 zł 69 zł
401-600 69 zł  79 zł
601- 800 79 zł 89 zł
801- 1200 89 zł 99 zł
w biurze zawodów 120 zł  120 zł 

*Kolejność zapisów liczona jest według zawodników ze statusem “opłacony”. W przypadku niedokonania płatności cena może ulec zmianie ze względu na zmianę progu zarejestrowanych i opłaconych zawodników.

W kwestii technicznej wprowadziliśmy również szereg usprawnień w edycji danych zawodnika, dokonywania cesji oraz ulepszyliśmy powiadomienia e-mail otrzymywane podczas edycji, rejestracji, płatności i cesji aby były one czytelniejsze i po prostu ładniejsze.

Jesteśmy podekscytowani tegoroczną edycją, jej celowi i mamy olbrzymią nadzieję, że Wam również spodoba się tegoroczna koncepcja.

Pracujemy nad wieloma atrakcjami towarzyszącymi biegowi, konkursami więc zapraszamy do śledzenia strony i naszego profilu na Facebooku.
Ceramiczny medal i puchar też są ekologiczne!

Do zobaczenia na starcie “Ekologicznej Nocnej Dychy Kopernika 2020”!

Zapisz się na bieg
 

Komentarze

komentarze

« Powrót

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
Copyright nocnadycha.com
%d bloggers like this: