Nocna Dycha Kopernika 2018 wprowadza dwie nowe klasyfikacje biegowe :

25 maja 2018

  •  Drużynowe Mistrzostwa Nocnej Dychy Kopernika na 10 km.

Do klasyfikacji drużynowej mogą się zgłaszać drużyny reprezentujące kluby sportowe, firmy, instytucje, a także grupy zawodników startujące pod wspólną nazwą.
Drużyna liczy minimum 4 osoby, w tym co najmniej jedną kobietę. Maksymalnie do danej drużyny można zgłosić 6 zawodników biegnących na dystansie 10 km.
Wynik końcowy stanowi suma 4 najlepszych czasów netto uzyskanych przez członków drużyny, w tym minimum jednej kobiety. W przypadku, gdy bieg ukończy mniej niż 4 zawodników z danej drużyny lub biegu nie ukończy żadna kobieta wchodząca w skład danej drużyny, drużyna nie będzie klasyfikowana.
Każda drużyna posiada kapitana, który jest odpowiedzialny za kontakt z organizatorami biegu.
Warunkiem zgłoszenia drużyny jest opłacony start wszystkich jej zawodników. Drużynę należy zgłosić poprzez formularz umieszczony na naszej stronie : www.nocnadycha.com w zakładce „zapisz się” lub edytować swój profil w przypadku wcześniejszego zapisania się na bieg.

  • Mistrzostwa Służb Mundurowych Nocnej Dychy Kopernika na 10 km

Wszystkie osoby, które pracują w Służbach Mundurowych tj. siły zbrojne,straż graniczna,straż pożarna, różnego rodzaju służby specjalne mogą zgłosić się do dodatkowej kategorii biegowej.
Zgłoszenie należy dokonać również poprzez naszą stronę lub edycje swojego profilu na www.nocnadycha.com

Komentarze

komentarze

« Powrót

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
%d bloggers like this: