Ostatnie dwa dni do startu Upiornej Edycji Nocnej Dychy Kopernikańskiej.

8 czerwca 2017

Nocna Dycha Kopernikańska 2017 Upiorna Edycja

Już 10 czerwca startuje III edycja nocnego biegu po Toruniu. O godzinie 22.00 -biegacze Nocnej Dychy Kopernikańskiej wyruszą przy Centrum Handlowe Atrium Copernicus (przed sklepem Decathlon) i będą mieli do pokonania dystans długości 10 km, natomiast start dla Nocnej Piątki znajdować się będzie przy Bulwarze Filadelfijskim.

Biuro zawodów zlokalizowane zostanie w galerii przy sklepie Decathlon, otwarte będzie w dnu imprezy od godziny 12.00 do 21.00. Prawo do startu w biegu mają wyłącznie te osoby, które opłaciły bieg i odebrały numer startowy. Opłata wpisowa wynosi: 69 zł na 5 km i 79 zł na 10 km, a w dniu imprezy 10 zł więcej/tylko 100 pakietów/.

Rywalizacja na 10 km, będzie prowadzona w kategoriach: open mężczyzn i kobiet, klasyfikacja wiekowa od 15 do 70 lat oraz Mistrzostwa Miasta Torunia. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają puchary i nagrody, zaś wszyscy uczestnicy specjalne pamiątkowe medale.

Podobnie jak w latach ubiegłych trasa będzie wiodła poprzez przepięknie podświetloną starówkę wzdłuż murów krzyżackiego zamku na błonia wiślane, przez najstarszy park miejski z metą na tartanie stadionu przy ul. Bema.

Upiorna Edycja to również szansa na zdobycie nagrody za najciekawsze przebranie – dlatego zachęcamy do przygotowania oryginalnego i strasznego stroju- wśród 20 najlepiej przebranych osób rozlosujemy super nagrody.
Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia m.in. regulamin imprezy oraz specjalny formularz zgłoszeniowy dostępne są na oficjalnej stronie biegu : https://nocnadycha.com

Warto przeczytać:
– Przydatne informacje – https://nocnadycha.com/przydatne-informacje
– Trasa biegu – https://nocnadycha.com/trasa/

Komentarze

komentarze

« Powrót

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
%d bloggers like this: