UWAGA! ZMIANY!

3 maja 2016

Drodzy Biegacze,

informujemy Was, że w ostatnim czasie przeprowadzaliśmy rozmowy na temat pogodzenia dwóch imprez, jakie będą odbywać się w czerwcu w Toruniu. Oprócz Nocnej Dychy i Nocnej Piątki Kopernikańskiej, które przeprowadzone zostaną w dniu 11 czerwca, w dniach 10-12 czerwca będą odbywać się w Arenie Toruń Rekolekcje charyzmatyczne.

Po przeanalizowaniu sytuacji i mając na uwadze sprawne i bezpieczne przeprowadzenie imprezy, podjęta została niełatwa decyzja o zmianie miejsca mety biegów. Meta znajdować się będzie na Stadionie Miejskim im. G. Duneckiego, przy ul. Bema 23/29, po sąsiedzku z Areną Toruń.

Po rozmowach przeprowadzonych ze służbami miejskimi, podjęliśmy także decyzję o zmianie godziny startu Nocnej Piątki Kopernikańskiej. Biegacze wystartują na dystansie 5 km o godz. 22:45. Limit czasu pozostaje bez zmian (50 min). Zawodnicy zostaną przewiezieni z biura zawodów na linię startu autokarami.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia!

 

Komentarze

komentarze

« Powrót

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
%d bloggers like this: